o nás

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou výsekových (vysekávacích) nástrojov pre polygrafický a kartonážny priemysel a taktiež návrhom a konštrukciou dizajnu obalu produktu a poradenstvom v oblasti obalovej techniky. Máme bohaté skúsenosti a za dobu nášho pôsobenia na trhu máme za sebou celý rad spokojných zákazníkov.

Naším odberateľom ponúkame kvalitu a dynamiku a naším prvoradým cieľom je hlavne absolútna spokojnosť našich klientov.

Preskúmaj možnosti výroby dizajnu

Vývoj dizajnu obalu spočíva v efektívnosti, estetickosti ako aj produktivite využitia. Prislúchajúce poradenstvo týkajúce sa vývoja štandardných či neštandardných obalov zohľadňuje priania a špecifikácie klienta.

Výroba výsekovych foriem

O výsekových formách

Výroba výsekových foriem, resp. nástrojov pre vyhotovenie obalu umožňuje výsek z rôznych druhov kartónových a iných materiálov (napr. hladká/vlnitá lepenka, guma, fólie).

Výsekové nástroje (vysekávacie formy) sme schopní dodať aj s integrovanou reliéfnou ražbou (reliéfna pretlač) - s matricou a patricou.

Galéria realizácií

Výsekové formy a návrhy dizajnu

Jozef Hrica

konateľ spoločnosti DUO FORM

Jozef Hrica je zakladateľom a zároveň konateľom spoločnosti DUO FORM, firmy, ktorá už takmer 20 rokov pôsobí na slovenskom trhu a zaoberá sa na výrobou výsekových nástrojov pre polygrafický a kartonážny priemysel, návrhom a konštrukciou dizajnu obalov spojeným s poradenstvom v oblasti obalovej techniky, či výrobou razidiel pre reliéfnu slepotlač, ploché a reliéfne zlatenie. Akutálne sa zameriava na rozvoj spoločnosti aj v oblasti priemyselnej automatizácie a v blízkej budúcnosti plánuje aj rozširovanie spoločnosti výstavbou novej výrobnej haly.

Pred založením vlastnej firmy nazbieral bohaté skúsenosti na rôznych pracovných pozíciách - od konštruktéra, cez technológa až po vedúceho výroby v strojárskom podniku. Jozef Hrica je vyštudovaný strojár, ktorý sa rozhodol nadobudnuté teoretické a praktické skúsenosti a celoživotnú vášeň pretaviť do vlastného podnikania a založiť tak vlastnú firmu, čím si splnil svoj veľký sen. Kladie dôraz na vysokú kvalitu výrobkov a poskytovaných služieb, dodržiavanie termínov a udržiavanie spokojnosti zákazníkov a zamestnancov. Podarilo sa mu vybudovať úspešnú spoločnosť, ktorá stavia na tradičných rodinných hodnotách a za ktorej úspechom stojí kvalitný, erudovaný a lojálny tím.

Optimalizované štandardné šablóny na váš produkt

Stačí len namontovať vašu grafiku